Kaliteli Likit Nasıl Anlaşılır?

likit

Elektronik sigara kullanıcıların en merak ettiği sorulardan biri kaliteli likit nasıl anlaşılır?dır. Likit Servisi olarak bu merakınızı gidermek gerektiğini düşündüğümüz için bu yazıyı hazırladık.

Likit kaliteli kişiden kişiye göre değişen bir kavram olmakla beraber bazı markaların likit üretirken kullandıkları bileşenler ve likit hazırlama koşullarına göre likitin kalitesi belirlenmektedir.

Öncelikle likit normal likit ve premium likit olmak üzere ikiye ayrılır. Normal likitler 30 tl fiyatlarında satılırken premium likitlerin fiyatları 60 Tl ve üzerindedir. Normal olarak isimlendirdiğimiz likitler elektronik sigara kullanıcıları tarafından sıkça alınıp kullanılır fakat yinede hep bir soru işareti oluşur hangi likiti almalıyız diye.

Sonuçta elektronik sigara kullanırken ana amaç sigaranın zararlarından kurtulmaktır. Bu durumda kaliteli olarak adlandırılan premium likitleri kullanmak elbette daha doğrudur.

Normal likit kullanıcıların bir çoğunda likitin tadını beğenmeme şikayetleri sıkça olur. Likit seçimlerinin öncelikle deneme yanılma yoluyla olduğunu bilmelisiniz. Premium likitlerde bu şikayetler neredeyse yok denecek kadar azdır.

Preium likitler piyasada sıklıkla bulunan  buna rağmen sahtelerinin bir hayli bulunduğu likit çeşitleridir. Aroma yoğunluğu bakımından hemen kendilerini belli ederler. Premium likitlerde yüksek buhar ve aroma lezzeti alırsınız.

Premium Likit Markaları

Bizim sizlere önereceğimiz sitemizde satışını yaptığımız bir kaç premium likit markası ile sizde likit arayışında kurutularak keyifli bir elektronik sigara kullanımı yaşarsınız.

  • One Hit Wonder
  • Cuttwood
  • Dinner Lady
  • Nusty Juice

Elektronik sigara likit seçimlerinde premium marka önerisi istediğinizde karşınıza çıkacak en çok tüketilen likit çeşitleri bunlardır.

One Hit Wonder Marka Likitler

one_hit_wonder_cesitleri

One hit Wonder marka likitler premium sınıfta yer alan ve Ülkemizde en çok tercih edilen likit markasıdır. Markanın şişe tasarımları likit içerikleri ile bağlantılı olarak renkli çizimlerden oluşan ambalajından bile kalitesini belli eden bir likit markasıdır. İçerik oranları ile de mükemmel bir keyif ve tat almanızı sağlar. Amerikanın California’nın eyaletinde el yapımı olarak üretilir. Muffin man ve milk man en favori ve sevilen aromalarıdır.

Cuttwood Marka Likitler

cuttwood

Cuttwood marka likitler Los Angles Amerika ürünüdür. Firma olarak kendilerine ‘the sauce boss’ yani lezzetin patronları demektedirler. Bu slogan gerçekten bu marka için yaratılmış adeta. Marka olarak çok fazla likit aroması üretmeseler de var olan aromaları oldukça kaliteli ve başarılıdır.

Kalite konusunda oldukça titiz bir çalışma yapan marka ürettikleri her likiti çok fazla test aylar süren araştırma ve geliştirme aşamalarından sonra elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunuyorlar. Bu şekilde en üst düzey lezzette likitler üretiyorlar.

Dinner Lady Marka Likitler

dinner-lady

Son zamanlarda en çok tüketilen likit markalarından olan Dinner lady marka likitlerin en efsane tadı Lemon Tart aromasıdır. İngiltere’de üretilen bu marka 2016 yılının en iyi likit markası olmayı hak kazanmıştır. Sizlerde kendinize muhteşem bir tat arıyorsanız elektronik sigara likitinde Dinner Lady kalitesi ile bir an önce tanışmalısınız.

Nusty Juice Likit Markası

Nusty Juice çok fazla övgü alan preium kalitede üretilen Malezya menşeli bir likit markasıdır.  Çocuk koruma kapakları 50 ml lik şişeleri, göz alıcı ambalajları ile elektronik sigara kullanıcıların bir hayli beğendiği likit çeşitleri içerir.

Sahte Elektronik Sigara Likiti Nasıl Belirlenir?

En önemli konu ise sahte bir likit nasıl anlaşılırdır. Kimse likit uzmanı olmadığı için ve laboratuvarlara sahip olmadığı için teknik bir açıdan bu olaya bakamamaktadırlar. Bu durumda sizlere en belirgin sahte likit özelliklerinden bahsedeceğiz;

  • Genelde kutusuz kalitesiz bir plastik şişede satılırlar
  • Şişenin içerisinde yer alan sıvı çok akışkandır
  • Likitin içeriği ve karışım oranları şişe üzerinde yer almaz
  • Son kullanma tarihi yer almaz
  • Jelatinli bir kapağı yoktur

Bu durumda karşılaştağınızda o likiti kullanırken bir kere daha düşünmeniz gereklidir. Likit servisi olarak sitemizdeki tüm likitler preium kalite likitler olup sağlıklı bir buhar keyfiniz için her türlü konforu sunmaktayız.

Bir cevap yazın

Sohbeti Aç
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?